Сторінка завантажується
Дочекайтеся, будь ласка

Цілодобова гаряча лінія

0-800-501-486

Електронний поліс ОСЦПВ

1

Розрахувати

2

Оформити

3

Отримати
Підтверджую, що з Офертою ознайомлений (-а) та згоден (-на).
Підтверджую, що усі відомості внесені мною є точними та достовірними. Надаю дозвіл на обробку та використання моїх персональних даних.
Підтверджую, що я не є публічним діячем згідно Законодавства України.
Максимальний збиток, який компенсується за полісом Автоцивілки, обмежено законодавством. В 4 випадках із 10 суми не достатньо для повного покриття завданого збитку і Клієнту необхідно докласти власні кошти або навіть позичати у родичів та друзів.
Саме тому ми рекомендуємо збільшити суму покриття Вашої відповідальності та впевнено почувати себе на дорогах, навіть поряд із дорогими автомобілями.
Підтверджую, що з Офертою ознайомлений (-а) та згоден (-на).
Підтверджую, що усі відомості внесені мною є точними та достовірними.Надаю дозвіл на обробку та використання моїх персональних даних.
Підтверджую, що я не є публічним діячем згідно Законодавства України.
Необхідно знати! 26% потерпілих в ДТП складають водії, 41% - пішоходи. У випадку ДТП, звичайна Автоцивілка покриває витрати на лікування лише тим особам, яким водій завдав шкоду здоров’ю, але не безпосередньо водію! Пропонуємо Вам три варіанти захисту, які дозволять покрити особисто Ваші ризики травмування. Діє навіть, якщо Ви пішохід та не обов’язково бути за кермом!

Головний офіс

м. Київ

вул. Глубочицька, 44

Тел.: (044) 207-72-72 (багатоканальний)

Страхова Компанія «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» працює на страховому ринку України понад 20 років і є одним із лідерів у галузі класичного страхування. За роки своєї діяльності Компанія здобула поважну репутацію та довіру понад мільйона клієнтів завдяки високій фінансовій надійності, професіоналізму персоналу та гарантованому виконанню своїх зобов’язань.

Гарантії якості та фінансової стабільності СК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» надає лідер страхового ринку Центральної та Східної Європи Віденська Cтрахова Група (Vienna Insurance Group), яка успішно працює з 1824 року.

Віденська Страхова Група на сьогоднішній день активно представлена в 25 країнах 50 компаніями.

Приналежність до Vienna Insurance Group гарантує надійність страховика та обов’язковість виконання взятих перед клієнтами зобов’язань.

Страхова Компанія «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» забезпечує надійний страховий захист як юридичним, так і фізичним особам. Сьогодні Компанія пропонує надійні та зручні страхові продукти:

· Автомобільне страхування: автоцивілка, КАСКО, «Зелена картка»;
· Особисте та медичне страхування (страхування медичних та інших витрат туристів і подорожуючих за кордон; страхування від нещасного випадку);
· Страхування нерухомого майна (квартири, будинку, садиби).

электронный полис, купить полис онлайн, автоцивилка, электронная автоцивилка, купить полис Киев, автогражданка, электронное ОСАГО